Фіналістка 14 сезону романтичного реаліті "Холостяк" Анастасія Половинкіна відверто розповіла про те, як участь у проєкті вплинула на її особисте життя та сприйняття себе.
За словами Анастасії, після шоу вона стала більш замкнутою, що помітили навіть її близькі.
"Мені кажуть батьки: 'Настю, ти трошки закрилась і це не про тебе. Ми розуміємо, що було важко. Плюс ти ще начиталась в інтернеті, повернися обережно'. Я така: 'Добре, я подумаю'", – поділилася дівчина в проєкті "Плітки великого міста".
Однак найбільше Анастасія вразилася хейтом від користувачів мережі, особливо від інших жінок.
"Мені дівчата писали, що я стара для Тараса... Мені було дивно, що саме жінки, і я переходжу на їхні профілі – гарні дівчата, дорослі. І вони пишуть: 'Фу, вона стара для Тараса, коли там вже її виженуть?'. І в лічку мені кидає мою фотку, скрін такий: 'Подивись на себе'", – розповіла Анастасія.
Ви дуже здивуєтеся: як за допомогою часникового лушпиння надовго зберегти помідори та огірки свіжими
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
Раніше вона намагалася реагувати на кожен коментар, тепер же Половинкіна спокійно ставиться до критики і навіть жартує над нею.
Читайте також:
Чемпіонка шоу "Холостяк-14" оголила апетитне тіло: соковиті форми розтопили морози.
