Щоб приготувати пишні та ароматні пиріжки, не обов'язково морочитися з тестом та шукати вільний час. Є й інший варіант, швидший та не менш апетитний – це тонкі картопляні язички з молодою капустою.
Від пиріжків вони відрізняються своєю ніжністю, соковитістю та мінімальним часом приготування.
Інгредієнти для картопляних язичків із молодою капустою
Для картопляного тіста:
Варена картопля – 500 г
Яйця – 2 шт.
Відключення світла будуть довше: Укренерго терміново вводить жорсткі графіки – вже з сьогодні
Полуницю не потрібно вкривати чим завгодно: секрети, які допоможуть відлякати гризунів узимку
Яйця, гречка, хліб, а тепер і молочка: ціни у супермаркетах продовжують підніматися
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Сіль
Олія вершкове – 50 г
Мука – до 300 г
Для начинки:
Капуста тушкована – 300 г
Олія для смаження пиріжків
Процес приготування картопляних язичків із молодою капустою
Почнемо з того, що вам потрібно підготувати капусту, дрібно нарізавши її та висипавши на сковорідку з олією. Тушимо молоду капусту, додаючи до неї сметану і томатну пасту. Ваше завдання – отримати пружну масу, яка не перетворюватиметься на жижу.
Паралельно можна відварити картоплю, не знімаючи з неї шкірку. Потім остудити, очистити і добре розім'яти, додавши дрібку солі, яйце та рідку олію.
Не відходячи від ємності з картоплею, поступово додаємо до неї борошно, ретельно перемішуючи. Коли тісто перестане липнути до рук – це потрібна консистенція, можна зупинитись.
Далі робимо з тіста "ковбаску" діаметром 5-6 сантиметрів та завтовшки не більше 4 сантиметрів. Отримані шматочки тіста розгортаємо качалкою на невеликі коржики.
Після цього на кожну корж викладаємо начинку з капусти, яку ми приготували раніше. Якогось стандарту тут немає – можна покласти більше, якщо ви любите соковитішу начинку, а можна і менше – якщо ви хочете, щоб переважав смак картоплі.
Тепер потрібно загорнути кожен шматочок тіста з начинкою таким чином, щоб начинка з нього не висипалася. Але це ще не все: руками акуратно притискаємо нашу заготовку так, щоб вона була більш плоскою, а після цього акуратно розгортаємо її качалкою до товщини 2 сантиметри.
Залишилося підсмажити отримані язички на розігрітій сковороді. Жарку проводимо на олії, прожарюючи картопляні язички з двох сторін.
Найкраще їх їсти теплими. Смачного!
Читайте також:
Їх називають "Тещина хитрість: рецепт швидких пиріжків з багету з сиром, печерицями та сметаною
І ось спробуйте від цього відмовитись: рецепт гречки з фаршем у томатному соусі