Україна потенційно може працювати без відключень світла до кінця опалювального сезону 2026–2027 років за дотримання певних умов.
Вихід залежатиме від рівня інвестицій в енергетичний сектор та успішної реалізації запланованих заходів для відновлення, заявила Ольга Бабій, радник секретаря Ради національної безпеки та оборони з питань енергетики та критичної інфраструктури.
Ольга Бабій зазначила, що досягнення цієї мети — масштабне та складне завдання, яке потребує мільярдів гривень фінансування. Незважаючи на складнощі, вона наголосила, що ці зусилля необхідні для забезпечення енергетичної безпеки та виживання країни у зимовий період 2026–2027 років.
"Це дуже велика складна історія. Це дуже величезний виклик, це мільярди гривень, це страшні інвестиції. Але це питання нашого виживання взимку 2026-2027 року", – відверто сказала радник секретаря РНБО з питань енергетики та критичної інфраструктури.
Нагадаємо, відключення світла посиляться через мороз: погода не пощадить у суворі графіки
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії
Раніше «hyser» повідомляв, відключення газу неминучі: українців терміново попередили про комунальні проблеми
Як повідомляв «hyser», українцям виплатять десятки тисяч гривень за постійні відключення світла
