Український дієтолог та психотерапевт Анжеліка Рибко поділилася рецептом приготування пробіотичної капусти без солі.
Процес починається з подрібнення капусти та щільного пакування її в банку, стежачи за тим, щоб між шарами не залишалося повітряних кишень.
Важливо залишити близько третини банки порожньою, оскільки капуста розширюватиметься під час ферментації, і цей простір вмістить рідину.
У цьому методі сіль не використовується, оскільки вона діє як консервант і перешкоджає зростанню корисних бактерій, необхідних ферментації.
Натомість банку наповнюють холодною фільтрованою водою, а кришку щільно закривають, щоб створити вакуум, який необхідний для правильної ферментації.
Ірина Горова розмазала Настю Каменських за іспанські пісні: що думає про це колишня дружина Потапа
Гроші до Нового року точно будуть: 2 знаки Зодіаку, які отримають можливість розбагатіти до 30 листопада
Мандарини різко впали в ціні: скільки зараз коштують новорічні цитрусові на ринках та супермаркетах
Гірчичний попрошок допоможе у боротьбі з усім: як це кошти багато століть рятує городників
Капусту слід залишити за кімнатної температури протягом 2-3 днів. Коли рідина стане каламутною, це означатиме, що ферментація почалася. У цей момент розсіл можна спробувати та перевірити на аромат. Процес ферментації може продовжуватися як при кімнатній температурі, так і в холодильнику залежно від особистих переваг.
Щоб посилити смак капусти, у процесі приготування можна додавати такі інгредієнти, як сушені або свіжі трави, насіння кропу, ягоди ялівцю, журавлину, часник, а також шматочки імбиру.
Крім цього, додаткові варіанти включають свіжий сік лимонний або скибочки кислого яблука, щоб надати пікантну нотку кінцевому продукту.
Читайте також:
Рецепт довголіття: секрет вічної юності для здорового життя
Такий оселедець прикрасить будь-який стіл: рецепт маринаду без оцту, щоб риба танула в роті
Смачні та повітряні пиріжки з м'ясом без ліплення: швидкий рецепт 30 хвилин